یکشنبه دوازدهم خرداد ۱۳۹۲
علی دایی صبح امروز در بدو ورود به زادگاهش اردبیل همراه با تیم پرسپولیس برای برگزاری یک اردوی 10 روزه در اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ضمن حفظ اکثر بازیکنان و استخوان‌بندی تیم سعی خواهیم کرد در اولین اردوی تدارکاتی در اردبیل و شهر سرعین بازیکنان را به مرز آمادگی جسمانی برسانیم که به دلیل شرایط ویژه استان اردبیل و شهر سرعین و ارتفاع مناسب، در قدم اول این شهر را مقصد آماده‌سازی تیم قرار دادیم.

وی با اشاره به اینکه ظرف روزهای آینده سه بازیکن جدید جذب پرسپولیس می‌شود، خاطرنشان کرد: هنوز نمی‌توانم در این زمینه اسامی بازیکنان را اعلام کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: اردوی اردبیل آغاز راهمان است و پیش‌بینی می‌کنیم حدود 50 درصد اهدافمان را در این اردو محقق کرده و در ادامه مسیر بتوانیم بازیکنان پرسپولیس را به مرز آمادگی برسانیم.

مربی این تیم نیز با یادآوری اینکه تاکنون میلاد غریبی از سایپا، مهرداد کفش‌گری از راه‌آهن و یونس شاکری را از ابومسلم به خدمت گرفته‌ایم، گفت: چند بازیکن نیز مدنظرمان است که ظرف 10 روز آینده قرارداد نهایی را با آنها می‌بندیم.

محمد دایی افزود:‌ اردوی پرسپولیس در اردبیل با حضور 15 بازیکن و 10 کادر فنی برگزار می‌شود که ما در شهرهای اردبیل، سرعین و نیر تمریناتمان را به صورت صبح و عصر دنبال خواهیم کرد.

وی در خصوص بازی پرسپولیس با آرتا سبلان نیز تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با چند تیم خوب کشورمان به ویژه تیم تازه تاسیس آرتا سبلان که امتیاز یک تیم دسته اولی را اخذ کرده بازی دوستانه‌ای برگزار کنیم.

تیم فوتبال پرسپولیس بعد از ورود به اردبیل و به صورت مستقیم از فرودگاه راهی سرعین شد تا تمرینات خود را آغاز کند.


برچسب‌ها: علی دایی, پرسپولیس
نوشته شده توسط علیرضا در 18:6 | | لینک ثابت